projektowanie mebli aradi

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy przedsiębiorstwem usługowo-produkcyjnym, wykonującym meble na wymiar, które są w pełni dostosowane do preferencji indywidualnych odbiorców. Firma Aradi jest obecna na polskim rynku począwszy od 12 lipca 2012 roku a jej siedziba znajduje się w Katowicach (woj. śląskie) przy ulicy Siwka 9. Wykonujemy każdy rodzaj mebli w tym meble kuchenne, łazienkowe oraz pokojowe. Zapewniamy szeroką ofertę materiałową i kolorystyczną.

NASZE CELE

Jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania to główne cele jakie przed sobą stawiamy. Meble na wymiar firmy Aradi znajdują uznanie szerokiego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego projektu.

ROŚNIEMY W SIŁĘ

Doskonałe wykonanie i trwałość naszych mebli to cechy, które sprawiają że nasza firma z roku na rok osiąga coraz silniejszą pozycję w niezwykle konkurencyjnej branży. Aktualnie jesteśmy firmą, która konkuruje z największymi graczami na rynku w branży produkcji wysokiej jakości mebli na wymiar.

Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Wiemy, że opinie Klientów zadowolonych z naszych mebli to dla nas najlepsza rekomendacja, która pomoże w dalszym rozwoju firmy. Wykonywane przez nas pomiary wnętrza, projekt oraz wycena są bezpłatne i niezobowiązujące.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zapytań poprzez nasz formularz kontaktowy.

ARADI – MEBLE NA WYMIAR